בית חכם – מה הוא כולל?

4d579d0aa1420

בית חכם – מה הוא כולל?

משפצים בית קיים? מעוניינים לעבור לדירה חדשה מקבלן? כיום ניתן להפיק הרבה יותר מהבית ומערכותיו באמצעותחשמל חכם, אשר מהווה מוקד אטרקטיבי מאוד לבעלי בתים רבים בישראל, ליהנות מביתם וגם לחסוך לא מעט בהוצאות האנרגיה. מערכות אלה, מבית אוניקום, דורשות התקנה מושכלת ומתוכננת בהתאם לצרכים וקבלת כל ההסברים לגבי תפעולן. רוצים לדעת עוד?

בית חכם הוא בית אשר כולל את כל מה שאנו נהגנו להכיר עד היום, מזגנים, תאורה, פתרונות הצללה, מכונת כביסה, קומקום חשמלי ועוד. אז מה התחדש? ההבדל בין כל מה שהכרנו עד היום לבין השימוש במערכות חשמל חכם הוא ביכולות הטכנולוגיות החדשות שתזכו להכיר, פלא אלקטרוני של ממש. בית חכם שכזה, מסוגל לתפעל את עצמו באופן אוטומאטי לחלוטין, לפי תכנות מראש כגון הפעלת מערכת החימום והקירור מרחוק (ולהגיע לבית ממוזג מהעבודה), שליטה על מערכות האזעקה, הפעלת מכונת הכביסה ואפילו פתיחת השער החשמלי כאשר אתם מזוהים בכניסה.

מעבר לכך, חשמל חכם מאפשר לכם ליהנות מאוטומטיזציה נוספת ומעט שונה גם כאשר הנכם בבית. הכוונה היא להסטת הוילונות האוטומאטית בהתאם לעוצמת התאורה שתכננתם שתהיה בחדר, חיישני תנועה המדליקים את התאורה בעצמם, חיישני נוכחות אשר מנתבים את זרם אוויר המזגנים למקום בו נמצאים אנשים וכמותם, סגירת החלונות בזמן ירידת גשם, תכנות מראש של תאורה בהתאם לצרכים (צפייה בסרטים, אירוח, שינה וכו´) ועוד מגוון פטנטים. מערכתבית חכם מסוגלת לשלוח עבורכם דו”ח מצב בכל עת שתרצו כך שגם אם אתם נמצאים הרחק מהבית, תמיד תוכלו להישאר עם האצבע על הדופק, לצפות במתרחש ולקבל את כל ההתראות שברצונכם לקבל (תנועה בבית, טמפרטורה, עשן וכו´).

חברת אוניקום דואגת לספק עבורכם מערכות בית חכם לפי דרישתכם. ישנם בעלי בתים אשר מעוניינים בחבילת המוצרים הכוללת ביותר וישנם כאלה אשר יסתפקו בפתרונות חכמים רק לקולנוע הביתי. לכל צורך יש מענה וכיום יותר מאי פעם, במרחק נגיעה בלבד מכם. וזכרו, מערכות חשמל חכם בסופו של דבר גם חוסכות לכם לא מעט כסף בהוצאות החימום והקירור ומונעות בזבוז מיותר אשר נובע מפעולתם של מכשירים “זוללי חשמל” אשר פועלים ללא פיקוח או בקרה.

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Fields marked with an * are required
Webdepot

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים