בית חכם – ליישר קו עם חזית הטכנולוגיה

CR_WiFi_G8_4d2ece0070943

בית חכם – ליישר קו עם חזית הטכנולוגיה

כולנו משתמשים בטלפונים חכמים, גולשים במערכות אינטרנטיות מתקדמות ותמיד, אבל תמיד, מיישרים קו עם כל הגאדגטים המשוכללים ביותר. בית חכם הינו עוד טכנולוגיה אחת מיני רבות אשר מאפשרת לנו לשדרג גם את כל מה שקשור לסביבת המחיה הקרובה ביותר- הבית הפרטי שלנו. מערכות בית חכם אשר מסופקות, מותקנות ומותאמות אישית ע”י חברת אוניקום, משפרות במידה משמעותית את איכות חייכם וממצות עד תום את הפוטנציאל הדירתי שלכם ולנוחיותכם.

בית חכם- מה הכוונה?

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי מערכות בית חכם הוא אוטומטיזציה. בעבר היינו רגילים להפעיל כל מכשיר חשמלי בנפרד, שהיווה פונקציה בפני עצמו, עם מערכת הפעלה עצמאית הייחודית לו. כיום ניתן לבצע איחוד משותף של כל הפונקציות בבית, מכונת הכביסה, המייבש, מיזוג האוויר, מערכות האבטחה, ההשקיה והתאורה, תחת מערכת אחת אשר שולטת על כל הפונקציות ונתונה לבקרה והתזמון שלכם. בעזרת טכנולוגיות החשמל החדשות תוכלו תמיד להגיע לבית ממוזג, ליהנות מטמפ מותאמת אישית בהתאם למיקום המדויק בו אתם נמצאים בבית, להתאים את התאורה האופטימאלית בהתאם לצרכים, לזכות במערכות סאונד משוכללות ועוד מגוון אלמנטים חכמים. בית חכם פועל בצורה אוטומאטית באמצעות חיישנים ומערכת בקרה חכמה במיוחד עליה אתם יכולים לשלוט מרחוק, לקבל פידבק לגבי מצב הבית ולבצע שינויים ע”פ הצורך.

חיסכון בעלויות
על מנת להתקין מערכת של בית חכם בביתכם צריך אומנם להשקיע לא מעט, אך לעומת הרבה רכישות אחרות, כאן מדובר בהשקעה שבהחלט משתלמת ולא רק בגלל הנוחות. ולמשל, מערכת בית חכם יודעת לתכנן בדיוק את הטמפרטורה הרצויה באזור המסוים בו אתם שוהים בבית ולכן מנתבת את זרימת האוויר רק לשם, מפחיתה מהספק המנוע הדרוש לקירור כל הבית או חלקים אחרים הריקים מאדם. כנ”ל לגבי התאורה, תוכלו לתכנת את המערכת מתי לכבות את האורות מחוץ לבית, באיזו עוצמה להאיר וכמו כן תוכלו גם לפקוד עליה להאיר את החלק המסוים בבית בהתאם לתנועה בו (הילד כבר לא יפחד ללכת לשירותים לבד בלילה).

עם מערכות בית חכם מבית חברת אוניקום אפילו הוילונות מוגפים בעצמם בהתאם לרמת התאורה הטבעית החודרת לבית ובכך אתם חוסכים כסף רב בהוצאות החשמל וזוכים בנוחיות שפשוט אין לה תחליף.

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Fields marked with an * are required
Webdepot

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים