בית חכם – כמו שבית צריך להיות

SCA_300_4d2ecceb63f7b

 

בית חכם – כמו שבית צריך להיות

כיום כולנו יכולים לשלוט על כל אספקט של חיינו. בלחיצת כפתור ניתן לדעת מתי יעבור האוטובוס הבא, היכן ממוקמת מכמונת מהירות ומה יהיה מזג האוויר בשבוע הבא. מערכות בית חכם הינן קונספט נוסף אשר מספק לנו נקודות שליטה במקום שהכי חשוב לכל אחד מאיתנו – הבית. בית החכם של חברת אוניקום יודע לתקשר עם בעליו, לספק עבורו מידע חיוני ולחסוך לא מעט הוצאות חודשיות. סקרנים? המשיכו לקרוא.

מה זה בדיוק בית חכם?

בית חכם הוא בית שמתקשר איתכם ויודע להעביר אליכם מסרים, מידע ממשי אודות מספר פרמטרים מעניינים ולתת לכם עוד זווית של שליטה על חייכם. הבית החכם ישלח לכם מסרים במייל, בפקס או ב- SMS אודות הטמפרטורה בחדרים כשאינכם נמצאים, ישאל אתכם האם להדליק את המזגנים, האם להסיט את הווילונות, להגיף את התריסים או לחמם עבורכם את המים. מערכות בית חכם הינו מערכת שלמה של בקרים אשר מודדים שינויים ומבצעים את כל מה שאתם מורים להם לבצע בלחיצת כפתור או באופן אוטומאטי. כל תנועה שאינה רצויה בבית (פורץ למשל) או כל עליית טמפרטורה פתאומית (שריפה) תובא לידיעתכם ותאפשר לכם לטפל בבעיה במהירות.

יכולות ההתאמה של מערכות בית חכם

אחד הדברים המרתקים ביותר במערכות בית חכם הוא יכולת הלמידה שלהן. הבקרים מסוגלים לעבור התאמה אישית ולשלוט על כל אלמנט בבית אשר מופעל באמצעות חשמל כגון התאורה. ולמשל, לשם מה להפעיל את כל עוצמת התאורה בסלון, מטבחים או שירותים אם אפשר לתכנת מצבים מסוימים מראש ע”פ רמת תאורה רצויה? כך למשל המערכת יודעת להחשיך את הבית כאשר אתם צופים בסרט  ויודעת להפעיל תאורה קטנה בחדר השינה כאשר אתם רוצים לקרוא ספר טוב לפני השינה. ולשם מה להפעיל את מלוא עוצמת מיזוג האוויר כאשר רק אתם שוהים בחדר יחיד בבית? בית חכם יודע לזהות היכן אתם ומנתב את זרימת אוויר המזגן לחדר בו אתם שוהים ותו לא.

חברת אוניקום תתאים לכם מערכת בית חכם ייחודית שתאפשר לכם לקיים דו שיח יעיל וחסכוני עם הבית שלכם. תיהנו!

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Fields marked with an * are required
Webdepot

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים