בית חכם כל האפשרויות פתוחות עבורכם

CR_WiFi_G3_WF11_4d2ece72c8338

בית חכם – כל האפשרויות פתוחות בפניכם

יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין בביתם מערכות שליטה ובקרה מתקדמות. מדובר באוסף של רכיבים אלקטרוניים ובקרים אשר פותחים בפניכם אפשרויות חדשות שלא חשבתם כי הן ניתנות לביצוע. מערכות בית חכם שמות את השליטה בידיים שלכם, שליטה אשר לה מספר יתרונות חשובים ביותר אשר בסופו של דבר משתלמים מכל הבחינות. להלן הדגמה קטנה לאפשרויות הנפתחות בפניכם :

בית חכם – הרגשת ביטחון היא הדבר החשוב ביותר בבית

ביתנו הוא המקום שאנו בוחרים להיות בו ולגדל בו את משפחתנו, ועל כן הוא חייב להיות שמור ומוגן כמה שרק אפשר.מערכות בית חכם הינן מערכות אשר נותנות לנו שליטה על  הנעשה בבית, שליטה אשר ניתנת למעקב ולשינוי מרחוק. בכל הקשור לבטיחות, מערכות מתקדמות אלו מספקות לנו מידע שוטף המגיע דרך חיישנים וגלאים של מערכות האזעקה, כמו גם לחצני המים וחיישני טמפרטורה במקרה של שריפה. גם מצלמות האבטחה אשר פזורות ברחבי הבית ניתנות לשליטה ומעקב מרחוק כך שלא משנה היכן תהיו, כל האפשרויות פתוחות בשבילכם – השליטה בידיכם.

חיסכון בעלויות החשמל
מערכת בית חכם מתקשרת ע”י רוב האוכלוסייה לסטאטוס חברתי מסוים. עובדה זו נכונה רק כאשר מסתכלים על עלויות ההתקנה בצרות אופק. בסופו של דבר, מערכות בית חכם חוסכות עבורכם המון כסף בכך שהן מבקרות, שולטות ומספקות עבורכם את המידע אודות הוצאות אנרגטיות בבית אשר אינן רצויות. בכך הן עוזרות לכם לעצב ולתכנן את מערכות החימום ומיזוג האוויר בצורה יעילה יותר, דבר אשר חשוב במיוחד במזג האוויר הים תיכוני.

תאורה חכמה
באמצעות מערכות בית חכם ניתן לשלוט מתוך הבית ואף מרחוק על כל הנעשה בעזרת רשת האינטרנט- כולל מסכי הטלוויזיה, ממירי הכבלים ושאר האמצעים המשומשים בבית באופן תדיר. גם התאורה נמנית על אותם אמצעים ברי שליטה כך שניתן להתאים את עוצמות וכיוון התאורה באופן מקסימאלי בהתאם לשימוש: ניתן לעבור למצב לילה כאשר הולכים לישון, לתאורה מיוחדת בעת הקרנת סרטים, ולתאורה חכמה המותאמת לדרגת ההארה הטבעית ע”י קרני השמש ועוד.
חברת אוניקום מערכות משולבות מביאה את הבית החכם היישר אליכם. הצטרפו לרבים שכבר ניסו ושידרגו את איכות חייהם ללא היכר.

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Fields marked with an * are required
Webdepot

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים