בית חכם – השליטה המוחלטת

ST_7600C_4a5e581636e63

בית חכם – השליטה המוחלטת

זו הייתה שאלה של זמן, והזמן הזה הגיע. הריצה הטכנולוגית המטורפת, שלא פסחה כמעט על שום אספקט בחיינו, הגיע גם למקום בו אנו מרגישים הכי נוח שאפשר – הבית שלנו. “בית חכם” הוא כינוי כולל למציאות חדשה, שבה הבית שלנו נכנס בצעדי ענק אל עבר העתיד. להלן כל הפרטים על המערכת המתוחכמת שתשנה את חייכם לתמיד.

מהו בית חכם?

מערכת בית חכם הינה מערכת מתוחכמת במיוחד, הבנויה מעשרות בקרים, המזהים מצבים שונים בבית, ומעדכנים אתכם באופן ישיר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. לדוגמא, תוכלו לקבל הודעת SMS ישירות לטלפון הסלולארי שלכם, ובה עדכון על טמפרטורת החדרים השונים בבית. זאת ועוד, תוכלו להורות למערכות הבית החכם על ביצוע פעולות, כמו הגפת וילונות, הדלקת מזגנים, חימום מים ועוד. פשוט נפלא. בית חכם מציע גם יתרון חשוב נוסף בכל הקשור לנושא הבטיחותי. פרצה שריפה? מערכת הבית החכם תזהה את שינוי הטמפרטורה הקיצוני ותפעל בהתאם להוראותיכם. חדר פורץ לשטח הבית? המערכת תזהה תנועה בלתי רצויה ותגיב על פי התכנות שלה. והדוגמאות עוד רבות.

מערכת הבית החכם עדיין נמצאת, יחסית, בשלבי השיווק הראשונים שלה בישראל. חברות ספורות מייצרות ומשווקות את המערכת המתוחכמת, ובראשם חברת אוניקום, אשר נחשבת למקצועית ורצינית בתחומה. אוניקום החלה את דרכה בתחום המסכים, מערכות הגברה, חשמל חכם ועוד, ולאחרונה פרצה גם לתחום זה בסערה.

מה עוד חשוב לדעת על בית חכם?

ובכן, בית חכם הוא באמת חכם. יכולת ה”למידה” שלו מהירה ומסייעת לכם להתאים פעולות שונות לסיטואציות תואמות. דוגמא בולטת לכך היא כל נושא התאורה, אשר בקלות ניתן להתאימה על פי זיהוי הסיטואציה – חושך מוחלט בזמן צפיית סרט, אור קטן במהלך קריאת ספר וכדומה. גם ניתוב קירור או חימום הבית לחדר בו נמצאים אנשים הוא פעולה אשר מערכות הבית החכם יכולות לבצע בקלות.

לכל החוששים מקושי תפעול הטכנולוגיה, נרגיע ונאמר שהחוכמה של המערכת נמצאת גם בפשטות שלה. בתוך זמן קצר כל איש ואישה יוכלו לתפעל את המערכת בקלות מפתיעה. ואפרופו הפתעה, גם המחירים, לרגל השקת המערכת, אינם בשמיים, ובעבור התמורה, הנוחות והבטיחות שכל מערכת בית חכם מספקת, תזכו ברכישה ששווה כל שקל.

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Fields marked with an * are required
Webdepot

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים