בית חכם – גם נוחות, גם חיסכון

CR_WiFi_G8_4d2ece006f9a8

בית חכם – גם נוחות, גם חיסכון

ההתפתחויות הטכנולוגיות המדהימות בשנים האחרונות שינו לחלוטין את הרגלי החיים של כולנו. די להצביע על ההתפשטות המהירה של מכשירי הטלפון הניידים על מנת להדגיש את אותם השינויים. גם פיתוח של בית חכם הוא תולדה של אותן התפתחויות עצמן. המדובר בבית שכל המערכות החשמליות והאלקטרוניות שבו מסונכרנות ומתואמות ביניהן באמצעות מערכת חכמה השולטת על התפקוד של כל אחד מהם מחד ועל התזמון של ההפעלה שלו מאידך. חברת אוניקום מערכות מתמחה בפיתוח ושיווק מערכות אינטגרטיביות כאלה, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים.

חשמל חכם – חיסכון בלא פגיעה באיכות החיים

התייקרות הדלקים בעולם הביאה איתה התייקרות חדה בתעריפי החשמל, שהפכו בשנים האחרונות להוצאה המעיקה באורח משמעותי על התקציב המשפחתי. הדילמה לא קלה – להזיע בלא מזגן בקיץ ולחכות ליום שמש על מנת להתקלח בחורף? או להתקרר במזגן לאורך כל הקיץ ולזכות במים חמים בשפע בחורף אבל לספוג חשבון חשמל שבולע 10 אחוזים או יותר ממשכורת ממוצעת?. ולא דיברנו כאן על חימום בחורף והפעלת מכשירים כמו מייבש כביסה ביום חורף גשום. ניהול חשמל חכם מאפשר לווסת את צריכת האנרגיה, להפעיל מכשירים רק במקום ובזמן שצריך ולהפסיק את הפעולה שלהם כשהדבר מתאפשר.

מובן מאליו שכל החוכמה בניהול בית חכם היא שאיכות החיים לא נפגעת, או לפחות לא באורח משמעותי. המזגן יפעל בחדר שבו שוהים אנשים, דוד החשמל יופעל רק אם טמפרטורת המים נמוכה מסף שנקבע והוילונות על החלונות יוגפו בשעות שהשמש חודרת הביתה, ואילו רק כמה דוגמאות.

מערכת בית חכם – עלות מול תועלת

מערכת בית החכם חוסכת ממון רב, בכך אין כל ספק. עם זאת, ההתקנה של מערכת כזאת כרוכה בהוצאה, שלעיתים מהווה גורם מרתיע. ואולם נקודת המבט צריכה להתייחס לעלות הזאת כאל השקעה שתחזיר את עצמה ותחסוך פי כמה וכמה, בתוך זמן קצר למדיי. הנציגים של חברת אוניקום מערכות ייעצו ויתאימו עבורכם מערכת בית חכם באופן ספציפי. בתוך זמן קצר תוכלו גם אתם לראות את החיסכון בחשבונות החשמל ולהתחיל ליהנות מכל היתרונות של חשמל חכם.

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Fields marked with an * are required
Webdepot

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים